Ďalšie služby

(požiadavkový formulár sa nachádza na konci tejto stránky)

Baner, Tabuľa, Billboard

  • Potrebujete tabuľu, baner, alebo billboard? Vyrobíme Vám tabule z peneného PVC, alebo kompozitného materiálu (hliník, PVC, hliník), v jednom kuse 2x3m. Pre väčšie tabule je možnosť spájania. Výroba banerov sa prevádza na autoplachty s dlhou trvácnosťou a farbostálosťou, kde pri spájaní nie ste obmedzení rozmerom. Grafické návrhy je možné riešiť v našom grafickom štúdiu.
  • Ďalšou našou ponukou pre Vás je výroba billboardov šitých na mieru, podľa Vašich predstáv i bez nich. Grafické návrhy je možné riešiť v našom grafickom štúdiu.

 

Reklamné predmety (tričká, tašky, šiltovky, perá a pod.)

  • Blíži sa konferencia? Výročie firmy? Vianoce? Príde zaujímavý obchodný partner, alebo jednoducho potrebujete reklamné predmety na prezentáciu Vašej firmy? Napíšte nám. Potlačíme Vám perá, tašky, čiapky, zapaľovače, alebo akýkoľvek predmet ktorý si vyberiete z nášho ponukového katalógu reklamných predmetov. Grafické návrhy môžete riešiť aj v našom grafickom štúdiu.

 

Vytvorenie web stránky

  • Nadišiel čas vytvoriť si webstránku? Napíšte nám.

 

Fotografovanie exteriéru a krajiny

  • Potrebujete pohľadnicu, špeciálnu pozvánku, leták, brožúru, alebo inú tlačovinu, kde majú byť fotografie architektúry, krajiny, alebo spoločenskej či športovej udalosti vo voľnom priestore? Nafotíme Vám to podľa Vašich predstáv i bez nich.

 

Zorganizovanie spoločenskej akcie

  • Potrebujete zorganizovať konferenciu, workshop, prezentáciu alebo teamtréning a nezostáva Vám na to čas, alebo nie ste na to vybavení? Obráťte sa na nás...

 

Prepress

  • Máte grafický návrh, no nemáte ho spracovaný na technológiu tlače, ktorou sa bude vyrábať? Potrebujete v ňom vytvoriť presahy, pretlače a upraviť na mieru technológii a tlačiarenskému zariadeniu, na ktorom sa bude realizovať? Kompletnú Prepress prípravu na ofset a flexotlač Vám ponúkame aj v našom grafickom štúdiu.

 

Napíšte nám* povinné položky

BEZKONKURENČNÁ AKCIA

Vizitky v expresnej rýchlosti

a za najlepšiu cenu

v širokom okolí.

vstúpte