Ako objednávať

V našom online obchode si môžete vybrať od knihy, brožúry, katalógu cez plagát, skladaný, či neskladaný leták, hlavičkový papier, pohľadnicu, samolepku, vizitku až po kartičku, všetko.

Jednoducho akýkoľvek produkt, ktorý svojou veľkosťou nepresahuje formát A3, v expresnom čase a iné produkty po telefonickom, či elektronickom kontakte. Vyrobíme Vám to, čo práve urgentne potrebujete a vložíte do svojho nákupného košíka, prípadne pošlete požiadavku e-mailom. Ich obsah sa spracuje ako objednávka, či cenová ponuka do ktorej skopírujete tlačové data a naši pracovníci Vás budú kontaktovať. V prípade že ešte nemáte vytvorený grafický návrh, sme pripravení Vám ho na objednávku vytvoriť (viď sekcia Grafické štúdio na tejto web stránke). V prípade iných, ako printových produktov ktoré nenájdete v on-line menu našej web stránky, je nutné zaslať nám cez menu Ďalšie služby, alebo Kontakt konkrétnu požiadavku na produkt, alebo poslať objednávku e-mailom na adresu obchod@eiprint.sk. Na základe týchto požiadaviek Vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať.

Pred zadaním akéhokoľvek produktu do výroby Vám vo Vašom vlastnom záujme odporúčame oboznámiť sa s obchodnými podmienkami nášho štúdia.

Poslať na e-mail


* povinné položky

BEZKONKURENČNÁ AKCIA

Vizitky v expresnej rýchlosti

a za najlepšiu cenu

v širokom okolí.

vstúpte